dla przedsiębiorców, start-upów oraz sektora MŚP.

Pomagam zapobiegać konfliktom i efektywnie rozwiązywać spory gospodarcze.

Długotrwałe, kosztowne i niepewne co do wyniku batalie sądowe czy napięcia w zespole często są źródłem problemów w firmach. Pochłaniają kluczowe zasoby przedsiębiorstwa. Niszczą relacje. Podejmując właściwe działania można zabezpieczyć firmę i chronić pracowników, a na pewno zminimalizować uciążliwości związane z dochodzeniem roszczeń czy kryzysem wewnętrznym.
Konflikty i spory są częścią prowadzenia biznesu. Przy odpowiednim podejściu – strategicznym zarządzaniu ryzykiem spornym zakorzenionym w kulturze organizacyjnej otwartej komunikacji – i metodach dopasowanych do potrzeb biznesu, można zapobiec zapaściom. Wspólnie możemy też przekształcić trudności w katalizator zmian i rozwoju firmy oraz osobistego.

Dla realizacji tych celów:
 • doradzam przedsiębiorcom w zakresie skutecznego zarządzania sporami, skupiając się na zapobieganiu konfliktom i efektywnym rozwiązywaniu sporów;
 • prowadzę mediacje gospodarcze, w tym mediacje online;
 • wspieram w procesie negocjacji;
 • pomagam usprawnić komunikację w zespołach i kadry zarządzającej;
 • szkolę z ADR i komunikacji w ramach warsztatów i coachingu.
 • Jestem akredytowanym mediatorem oraz prawnikiem z doświadczeniem biznesowym.

  Mediacją i efektywną komunikacją zajmuję się od 2013 roku. Jestem mediatorem akredytowanym przez CEDR (Centre for Effective Dispute Resolution w Londynie, od 2015 r.), członkiem (Fellow) CIArb (Chartered Institute of Arbitrators w Londynie, od 2019 r.) oraz stałym mediatorem (sądowym) wpisanym na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Siedlcach (od 2019 r.). 

  Moja specjalizacja to spory gospodarcze oraz cywilne, w szczególności z branży technologicznej i kreatywnej, zaś sektorowo: w działalności start-upów i MŚP. Są to dziedziny znane mi w praktyce jako przedsiębiorcy, która jest realizacją pasji dla innowacji. Z wykształcenia jestem prawnikiem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Polsce oraz, głównie, za granicą.

  Zapraszam do zapoznania się z moim profilem zawodowym na Linkedin.

  Oferuję usługi:
 • mediacji gospodarczej (umownej, w tym instytucjonalnej oraz sądowej);
 • doradztwa strategicznego w obszarze zapobiegania i zarządzania ryzkiem spornym;
 • wsparcia komunikacji profesjonalnej i biznesowej.


 • Wszystkie usługi mogą być świadczone w formie zdalnej (online).

  Szczegółowa oferta dopasowana jest do indywidualnych potrzeb klienta.

  Zapraszam do kontaktu i umówienia bezpłatnej wstępnej konsultacji.

  Porozmawiajmy

  info@kjadr.com
  +48 889 889 101